gesan--dev-anlasma

GESAN’dan Esenboğa Havalimanı Projesi İçin Dev Anlaşma!

Girişim Elektrik (GESAN), Ankara Esenboğa Havalimanı’nın Genişleme ve İyileştirme Projesi kapsamında önemli bir sözleşme imzaladığını duyurdu.

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamaya göre, anlaşma; teknik blok, kule ve hangar binalarının mekanik ve elektrik işlerini içermektedir.

Açıklamaya göre, anlaşmanın toplam tutarı KDV hariç 3,5 milyon avro ve 94,7 milyon TL olarak belirlenmiştir. Bu miktarlar, güncel avro kuruyla birlikte toplamda KDV hariç 212,2 milyon liraya denk gelmektedir.

Şirket, yaptığı açıklamada, söz konusu anlaşmanın güncel ciro ve karlılığa olumlu etki etmesinin beklendiğini vurguladı. Ayrıca, 10 Ocak tarihinde duyurulan 9,9 milyon dolarlık bir anlaşma ile birlikte şirketin toplam iş anlaşmalarının değeri 13,7 milyar liraya ulaştı.

Sizlerde finansal okuryazarlığınızı geliştirmek için, Türkiye de önde gelen finansal eğitim & danışmanlık şirketimizden borsa eğitimi alabilir, özel sistem ve stratejilerimiz ile kazananlar kulübüne katılabilirsiniz.

Eğitim sonrasında sürekli analiz desteğimiz sizinle! Özel telegram grubumuzda tüm fırsatları sizinle paylaşıyoruz.

En Popüler:  American Express, 2024 Tahminlerini Yükseltti
Engin Erdebil

Engin Erdebil

Finansal piyasalarda 12 yıldan fazla tecrübe ile sizde ailemize katılın. İstikrarlı kazanç stratejileri ile kazanmaya başlayın.

Bana Ulaşın