aselsan

Aselsan, Yeni Savunma Sistemleri İhracat Anlaşmasıyla 9,9 Milyon Dolar Kazanç Elde Etti

Aselsan, Yeni Savunma Sistemleri İhracat Anlaşmasıyla 9,9 Milyon Dolar Kazanç Elde Etti

Aselsan (ASELS), yurt içindeki firmalarla gerçekleştirdiği savunma sistemleri ihracatına yönelik yeni bir anlaşma imzalayarak başarı grafiğini sürdürdü.

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamaya göre, söz konusu anlaşmanın değeri 9,9 milyon dolar olarak belirlendi. Aselsan, dün yurt dışındaki iştiraki aracılığıyla akıllı ulaşım sistemlerinin ihracatını kapsayan 58,8 milyon dolarlık bir anlaşma gerçekleştirmişti.

aselsan

Aselsan, 29 Aralık’ta da savunma sistemleri ihracatı alanında 65,8 milyon dolarlık bir anlaşma imzalamıştı.

Bugünkü anlaşma dahil olmak üzere şirketin toplam iş anlaşmalarının değeri ise 124,2 milyar TL olarak kaydedildi. Aselsan, sürdürdüğü bu başarılı anlaşmalarla savunma sanayiindeki gücünü ve küresel rekabetteki etkinliğini artırmaya devam ediyor.

Sizlerde finansal okuryazarlığınızı geliştirmek için, Türkiye de önde gelen finansal eğitim & danışmanlık şirketimizden borsa eğitimi alabilir, özel sistem ve stratejilerimiz ile kazananlar kulübüne katılabilirsiniz.

Eğitim sonrasında sürekli analiz desteğimiz sizinle! Özel telegram grubumuzda tüm fırsatları sizinle paylaşıyoruz.

En Popüler:  Fiyat Kazanç Oranı Nedir?
Engin Erdebil

Engin Erdebil

Finansal piyasalarda 12 yıldan fazla tecrübe ile sizde ailemize katılın. İstikrarlı kazanç stratejileri ile kazanmaya başlayın.

Bana Ulaşın