Whale Hunter

5/5
Başlangıçta çok tereddütlü yaklaştım. kurs çok verimli geçti çizim yapabiliyorum . Başta arkadaş ortamında konudan çok bağımsız kalıyordum yavaş yavaş taşlar yerine oturmaya başladı. not alınacak çok yerler var. kurs bitince bir defa veya daha fazla tekrar etmek isterim. hocamızın emeğine sağlık.
Merve Y.
Öğrenci
5/5
Eğitim araştırması yaparken çok detaylı bir araştırma yaptım ve son olarak bu eğitim vidosunun verimli olacağına karar verdim ve çok doğru bir seçim yapmışım gerçekten herkese tavsiye ederim. emeğinize büyük saygı duyuyorum hocam teşekkürler.
Abdullah K.
Yatırımcı
5/5
Daha öncede bu alanda kurslar izledim. İzleyip öğrendiklerimi uyguladım. Her seferinde de bir şeyler aldım. Bu kursun avantajı olarak hocamız kendi stratejilerinden bahsetmiş ve bunları çok güzel bir şekilde anlatmış. Çok güzel şeyler öğrendim hocamızın ilgisi de çok iyiydi.
Kadir U.
İşletmeci
5/5
Normal şartlarda yorumu kurs sonunda yaparım ama beklemek istemedim. Çünkü daha başında olmama rağmen bu kursu daha önce neden görmemişim dedim. Emeğinize sağlık başarılarınızın devamını diliyorum.
Yasin T.
Öğrenci
5/5
Engin hocamın akıcı anlatışı sayesinde şimdi stratejilerimi daha iyi kuruyor ve daha bilinçli yatırım yapıyorum. Tradingview pro ile alakalı indikatörler ve bölümler dışında gayet verim aldım.
Mehmet Utku C.
Öğretmen
5/5
Teşekkür ederim engin hocam çok kaliteli bir eğitim oldu kendi adıma, çok şey öğrendim. Bilgi birikiminizi ve deneyimlerinizi paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim. Gerçekten bu fiyata böyle bir eğitim inanılmaz 🙂
Ayşe G.
Mimar