bank-of-america-borsa-egitimi

Bank of America’nın 2024’de Tercihi Olacak Hisseler

Diğer Yatırım Bankalarının Ardından Sıra Bank of America’da!

Yatırım dünyasının öncü isimlerinden Bank of America analistleri, 2024 için favori hisselerini paylaştı. Zorlu bir makro ortamda başarıyla varlık gösterebilecek şirketleri belirleyen analistler, bu hisselerde 2024’te yüksek artışlar bekliyor.

 Şirket Tanıtımları: 2024’e Damgasını Vuracak Hisseler!

✈️ General Electric (GE) – Havacılıkta Harika Bir Yatırım!

  • Bank of America analisti Andrew Obin, GE’in iş kollarını ayırma stratejisinin 2024’te büyüme ivmesini artıracağını vurguluyor. Havacılık ve uzay biriminde artan karlar ve yenilenebilir enerjide azalan zararlarla birlikte yıllık %59’luk bir kar büyümesi öngörülüyor. ABD politikalarının destekleyici rolü, GE hisseleri için daha fazla potansiyel sunabilir.

bank-of-america

Union Pacific (UNP) – Eşi Benzeri Görülmemiş Yükseliş!

  • Analist Ken Hoexter, Union Pacific’i “bin yılda bir görülen yükselişe katılın” olarak niteliyor. Yeni CEO Jim Vena’nın şirket kültürünü değiştirme ve hizmeti iyileştirme çabaları, hissenin gelecekteki başarısını destekliyor. Faaliyet marjlarının beklentileri aşmasıyla birlikte UNP’nin yükselişine devam etmesi bekleniyor.

☎️ AT&T (T) – Müşteri Kaybı Yavaşlıyor!

  • Analist David Barden, AT&T’nin yenilenmiş stratejisinin, bağlantıya odaklanmanın ve çekirdek olmayan varlıkları elden çıkartmanın olumlu sonuçlarını değerlendiriyor. İyileştirilmiş müşteri hizmetleri ve ağ performansı, müşteri kaybının yavaşladığını gösteriyor. Faiz, vergi, amortisman ve itfa öncesi kâr büyümesi, şirketin güçlü bir temettü ve nakit akışı sağlamasını destekleyebilir.

Amazon (AMZN) – Marj Genişlemesi Sürecek!

  • Amazon, analistlerin gözünde hala favori e-ticaret hissesi olarak öne çıkıyor. Bölgesel lojistik ağı, artan reklam fırsatları ve AWS gelirleri ile 2024’te marj genişlemesini sürdürme potansiyeline sahip. Kuzey Amerika perakende sektöründe faaliyet kâr marjındaki artış ve lojistik ağının etkin kullanımı, Amazon’un başarısını destekleyebilir.

 Bank of America’nın Değerlendirmesi: 2024’e Güçlü Bir Bakış!

Bank of America analistlerine göre, bu hisseler, zorlu ekonomik koşullara rağmen 2024’te yatırımcılara değerli fırsatlar sunabilir.

En Popüler:  Kuzey Boru A.Ş. Halka Arzı Hakkında Her Şey !

 

Sizlerde finansal okuryazarlığınızı geliştirmek için, Türkiye de önde gelen finansal eğitim & danışmanlık şirketimizden borsa eğitimi alabilir, özel sistem ve stratejilerimiz ile kazananlar kulübüne katılabilirsiniz.

Eğitim sonrasında sürekli analiz desteğimiz sizinle! Özel telegram grubumuzda tüm fırsatları sizinle paylaşıyoruz.

Engin Erdebil

Engin Erdebil

Finansal piyasalarda 12 yıldan fazla tecrübe ile sizde ailemize katılın. İstikrarlı kazanç stratejileri ile kazanmaya başlayın.

Bana Ulaşın