doas

Doğuş Otomotiv, Güvenilir Ticaretin Öncüsü Olarak AEO Sertifikası Aldı

Doğuş Otomotiv, Güvenilir Ticaretin Öncüsü Olarak AEO Sertifikası Aldı

Doğuş Otomotiv (DOAS), Ticaret Bakanlığı tarafından tanınan ve “Güven Etiketi” niteliği taşıyan Yetkilendirilmiş Yükümlü (AEO) sertifikasını almaya hak kazandı.

Bu özel sertifika, DOAS’a maliyet ve zaman tasarrufu sağlaması beklenen bir avantaj sunuyor. AEO Sertifikası, AB, Çin ve Japonya gibi önemli pazarlarda geçerliliğe sahiptir.

doas

Sertifika, ticaretin kolaylaştırılması ve mal akışının güvence altına alınmasına yönelik bir dizi avantaj sunmaktadır. Ayrıca, DOAS’a gümrük işlemlerinde kolaylık sağlamak ve ürün teslimatlarını daha sorunsuz hale getirmek gibi faydalar sağlaması bekleniyor.

AEO statüsü elde etmek için, “Finansal Güvenilirlik”, “Uygun Güvenlik Önlemleri” ve “Uyumluluk” gibi belirlenmiş kriterlere başarıyla uyum sağlanması gerekmektedir.

Doğuş Otomotiv, bu prestijli sertifika ile güvenilir ticaretin öncüsü olma yolunda önemli bir adım atmıştır.

Sizlerde finansal okuryazarlığınızı geliştirmek için, Türkiye de önde gelen finansal eğitim & danışmanlık şirketimizden borsa eğitimi alabilir, özel sistem ve stratejilerimiz ile kazananlar kulübüne katılabilirsiniz.

Eğitim sonrasında sürekli analiz desteğimiz sizinle! Özel telegram grubumuzda tüm fırsatları sizinle paylaşıyoruz.

En Popüler:  BIST100'de Yüksek İlgi Gören Hisseler (21 Şubat)
Engin Erdebil

Engin Erdebil

Finansal piyasalarda 12 yıldan fazla tecrübe ile sizde ailemize katılın. İstikrarlı kazanç stratejileri ile kazanmaya başlayın.

Bana Ulaşın