Ee – Whale Hunter Telegram Sinyal Botu

Almış olduğun eğitimlerin sonrasına Engin Erdebil VIP Telegram grubuna katılabilirsiniz.

Gruba katıldıktan sonra kripto için düzenli olarak yapılan analizler 365 gün ve 7/24 olarak cep telefonunuza, bilgisayarınıza, akıllı saatinize ve tabletinize gelsin.

EE- Whale Hunter Telegram botu, kripto borsasında kullanılabilen gelişmiş bir bottur. Her geçen gün geliştirilen ve daha iyi bir şekilde performans sağlayan bu bot Binance Futures ve Spot da aktif bir biçime işlem gören kripto paraları Engin Erdebil’in Birebir Mentorluk Programı’nda bahsetmiş olduğu stratejiler ile birlikte 7/24 tarama işlemi gerçekleştiren, analizler gerçekleştiren ve şartlar sağlandığı zaman otomatik bir şekilde Telegram grubuna “Long” ve “Short” sinyali gönderen Engin Erdebil’in robot yazılımı olarak piyasada yer almaktadır. Bu bot kullanmanız ile birlikte sizlere yüksek kazançlar sağlayabilir. Gelişmiş olan bu bot balina hareketlerini tespit ederek sizleri direkt olarak bilgi sahibi yapmaktadır.

EE- Whale Hunter Kripto Algoritması Nedir?

EE- Whale Hunter algoritması oldukça gelişmiş bir algoritmaya sahiptir. EE- Whale Hunter yüzdelik fark algoritması kullanarak kripto paralarda meydana gelen değişimleri anlık olarak tespit edebilen ve kullanıcılara anlık olarak bildiren bir radar yazılımdır.

Çıktığı günden itibaren birçok kişi tarafından talep gören bu gelişmiş radar yazılımı, büyük balığın izini takip ederek fırsatları değerlendirmeye yaramaktadır. Sizlere en hızlı bir biçimde alım satım sinyali olarak kullanabileceğiniz veriyi direkt olarak iletmektedir. Sistemi kullanarak başarılı bir sonuç alabilmeniz için mükemmel olarak işleyen bir mekanizma ile çalışmaktadır.

EE- WHALE HUNTER

EE- Whale Hunter Algoritması Hangi Amaçla Kullanılabilir?

EE-RSI Scalper & EE-Whale Hunter algoritması kullanarak kripto para ticaretinde önemli bir oranda kazanç sağlayabilirsiniz. Algoritma genel olarak kripto paralardan istikrarlı bir şekilde kazanç sağlamaya isteyenlere yönelik, stratejinin uygulanabilmesi adına daha net kurallara sahip bir sisteme geçilmiştir.

EE-RSI Scalper & EE-Whale Hunter kripto para stratejisinde, sadece algoritmalar ile birlikte destekli scalping, günlük kara kazanma ile ilgili olarak ilerleme sarf edeceğiz. Günümüzde herkesin bu işi disiplinli bir şekilde, sistemsel stratejilere bağlı olarak yapıldığı zaman ne kadar başarılı sonucun ortaya çıkacağını göreceğimiz bir proje olacak.

1000 Dolar sermayeye sahip bir kişinin risk yönetimini göz önünde bulundurarak ve hırs yapmadan, bu işten yaklaşık olarak 30 ila 50 Dolar arası kazanması oldukça basit olacaktır. Tabii ki bu durum kişinin istikrarına bağlı olarak ve risk yönetimine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

En Popüler:  ABD Açılış Öncesi İşlemler ve Kapanış Sonrası (Pre Market / Post Market) Nedir?

Sizlerde günümüzde pek çok kişinin aktif bir şekilde kullanmış olduğu eğitime erişmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz! Aşağıdan Whale Hunter Udemy Eğitimine ulaşım sağlayabilirsiniz. Verilen eğitim, öğrenciler için ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. (Telegram kanalı üzerinden @enginerdebil adresine öğrenci olduğunuzu belirterek kursu ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.)

Engin Erdebil’in profesyonel olarak hazırlamış olduğu bu kursu ve botu sizlere iyi bir şekilde anlattık. Şimdi kurs içeriğinden ve botun genel kullanım durumundan sizlere bilgiler sunacağız.

Whale Hunter Sinyalleri ile Kriptoda İstikrarlı Kazanç! EĞİTİMİ

Siz değerli okurlarımız için tanıtımını yapmış olduğumuz bu kurs, RSI Scalper ve Whale Hunter ile altcoinlerde +%70 üzerine bir başarı sağlamakta ve istikrarlı bir stratejiyi öğrencilerine öğretmektedir.

Alacağınız “Whale Hunter Sinyalleri ile Kriptoda İstikrarlı Kazanç!” Kursu İle Neler Öğreneceksiniz?

Udemy üzerinden alacağınız bu kurs ile birlikte birçok bilgiyi çok iyi bir şekilde öğrenme avantajı sizleri beklemektedir. Aşağıda bu kursu satın alacağınızda ve iyi bir şekilde dinleyeceğinizde öğrenecekleriniz maddeler haline listelenmiştir. Bunların yanı sıra kursu satın alarak kurs içeriğini çok daha iyi bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 • EE- Whale Hunter Sinyal Sistemi ile birlikte profesyonel bir şekilde kaldıraçlı işlem açmayı öğreneceksiniz.
 • Yapacağınız kaldıraçlı işlemlerde, ileri seviyede olan teknikler ile birlikte risk ve portföy yönetimi usullerini iyi bir şekilde uygulamayı öğreneceksiniz.
 • Uzun süredir tecrübe ile birlikte harmanlanmış, artıları ve eksileri net bir şekilde bilenen bir ticaret sistemine sahip bir şekilde kullanmayı öğreneceksiniz.
 • İyi bir şekilde grafik okumayı ve bu grafiklere göre hareket etmeyi öğreneceksiniz.
 • Altcoin ticareti yaparak nasıl para kazanacağınızı öğreneceksiniz.
 • Engin Erdebil’in sunmuş olduğu bu kurs ile birlikte EE- Whale Hunter Sinyal Sistemi tarafından gelen sinyaller sonrasında nasıl para kazanabileceğinizi öğreneceksiniz.
Whale Hunter Sinyalleri ile Kripto İstikrarlı Kazanç! | Kursunun İçeriği Nedir?

Kurs hakkında genel olarak şu şekilde bilgi verebiliriz. Böylece kursun içeriği hakkında çok daha net bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Eğer kurs sizin için uygunsa Udemy üzerinden direkt olarak kursu satın alabilirsiniz.

 • 4 bölümden oluşmaktadır.
 • 8 ders içermektedir.
 • Kursun uzunluğu toplam olarak 7 saat 8 dakikadır.
Kursu İzlemek İçin Gereksinimler Nelerdir?

Kursu anlayabilmek için bazı gereksinimlere ihtiyaç bulunmaktadır. Aşağıda kurs için gereksinimler maddeler haline listelenmiştir.

 • Teknik analiz konusuna ilgili olunmalıdır.
 • Veriye dayalı olarak çalışmalara ciddi olarak yaklaşım göstermek ve disiplinli bir şekilde çalışmak.
En Popüler:  Hisse Senedi Nedir? Hisse Senedi Çeşitleri Nelerdir?
Kurs Kimler İçin Uygundur?

Kripto paralara her geçen gün daha fazla kişi tarafından ilgi gösterilmektedir. Siz değerli okurlarımız için sunmuş olduğumuz bu kursun kimler için uygun olduğunu aşağıda maddeler haline listeledik.

 • Yapılacak olan işi yatırım yapmaktan ziyade ticaret olarak görmek isteyen kişiler için uygundur.
 • Vadeli işlemlerde (kaldıraçlı işlemlerde) başarılı bir şekilde işlem yapmak, başarılı bir stratejiye sahip olmak ve istikrarlı olarak bu piyasalardan kazanç sağlamak isteyen kişiler için uygundur.
 • Kısa vadede kripto para alım satımı işlemi konusunda kendini iyi bir şekilde geliştirmek isteyen kişiler için bu kurs uygundur.
 • Kripto para ticaretini profesyonel olarak gerçekleştirmek isteyen kişiler tarafından bu kurs tercih edilmelidir.

** Yukarıda sizler için detaylı bir şekilde anlatmış olduğumuz eğitim aynı zamanda birebir olarak yapılmış özel ders ve grup çalışma kayıtlarından oluşumu sağlanmaktadır.

Kursa başladıktan sonra Udemy kullanıcı adınızı, Telegram uygulaması üzerinden @enginerdebil kullanıcı adına ileterek “VIP Sinyal” kanallarına katılım sağlayabilirsiniz. Güncel olarak var olan indikatör seti de Telegram üzerinden düzenli bir şekilde gönderilmektedir.

Ee – Whale Hunter Telegram Sinyal Botu Ne İşe Yarar?

Ee – Whale Hunter, kripto para yatırımcılarına yönelik olarak geliştirilmiş bir Telegram sinyal botudur. Bu bot, büyük yatırımcıların, yani “whale”ların yani balinaların piyasada yaptığı büyük işlemleri izler ve bu işlemleri takip eden sinyalleri kullanıcılara ileterek daha bilinçli yatırım kararları almalarına yardımcı olur. Büyük yatırımcıların piyasada yaptığı hamleler genellikle geniş çaplı etkilere sahip olabilir. Whale Hunter, bu büyük balıkların işlemlerini tespit ederek, küçük yatırımcıların da piyasada neler olup bittiğini daha iyi anlamalarını sağlar.

Bu bot; çeşitli kripto para borsalarındaki işlem verilerini sürekli olarak tarar ve belirli bir hacmi aşan işlemleri tespit eder. Bu işlemler genellikle büyük yatırımcıların yaptığı işlemlerdir ve piyasada oynaklık yaratabilir. Bot, bu tür işlemleri saptadığında, kullanıcılara anında bildirim gönderir. Kullanıcılar, bu sinyalleri alarak hangi kripto paralarda büyük hareketlerin yaşandığını ve hangi yönde olduğunu daha hızlı bir şekilde anlayabilirler. Whale Hunter botu, büyük yatırımcıların işlemlerini anlık olarak tespit edebilir ve bu bilgiyi kullanıcılara hızlıca iletebilir.

 

NOT: İçerik içerisinde yer alan bilgilerin hiç biri öneri niteliği taşımamaktadır. İçerik içerisinde yer alan hiçbir bilgi YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

Engin Erdebil

Engin Erdebil

Finansal piyasalarda 12 yıldan fazla tecrübe ile sizde ailemize katılın. İstikrarlı kazanç stratejileri ile kazanmaya başlayın.

Bana Ulaşın