EUPWR

EUPWR, TEİAŞ İhalesinde 241,6 Milyon TL’lik Teklifiyle Zirveyi Kapadı

Europower Enerji (EUPWR), Türkiye Elektrik İletim AŞ (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ihalede en üst teklifi sunarak bir kez daha başarı elde etti.

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamaya göre, Europower Enerji, 154KV Akalın TM (GAP) yapım ihalesinde 241,6 milyon TL teklif vererek ihaleyi kazandı.

 Geçtiğimiz Ay İki Önemli İhaleyi Daha Elde Etmişti

Europower Enerji, Kasım ayında 341,9 ve 251,1 milyon TL’lik iki ihale daha kazanmıştı. Şirketin toplam iş sözleşmeleri tutarı 4,6 milyar TL’ye ulaştı.

EUPWR

Şirket, 29 Kasım’da TEİAŞ tarafından düzenlenen 154kV Trabzon GIS Yenileme ihalesinde 341,9 milyon TL’lik teklifiyle birincilik elde etmişti.

28 Kasım’daki başka bir ihalede ise şirket, “154kV ESKİŞEHİR-1 GIS TM Yapım İşi” ihalesinde 251,1 milyon TL teklif vererek birinci olmuştu.

Sizlerde finansal okuryazarlığınızı geliştirmek için, Türkiye de önde gelen finansal eğitim & danışmanlık şirketimizden borsa eğitimi alabilir, özel sistem ve stratejilerimiz ile kazananlar kulübüne katılabilirsiniz.

Eğitim sonrasında sürekli analiz desteğimiz sizinle! Özel telegram grubumuzda tüm fırsatları sizinle paylaşıyoruz.

En Popüler:  Doğuş Otomotiv, Güvenilir Ticaretin Öncüsü Olarak AEO Sertifikası Aldı
Engin Erdebil

Engin Erdebil

Finansal piyasalarda 12 yıldan fazla tecrübe ile sizde ailemize katılın. İstikrarlı kazanç stratejileri ile kazanmaya başlayın.

Bana Ulaşın