hktm-sherec

HKTM Avrupa Komisyonu’ndan 890,2 Bin Avro Bütçe Kazandı

Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri (HKTM), “Safe, Healthy and Environmental Ship Recycling” (SHEREC) projesi için Avrupa Komisyonu’ndan bütçe almaya hak kazandı.

Şirketin Kamu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamaya göre, projenin konsorsiyumunda 16 şirket bulunuyor ve alınan bütçe 890 bin 250 Avro. Toplam proje bütçesi ise 9 milyon 175 bin Avro.

SHEREC Projesi Nedir?

SHEREC projesi, gemi geri dönüşüm endüstrisinde iş sağlığı, güvenliği ve çevresel koşulları iyileştirmeyi amaçlayan bir girişimdir. Bu kapsamda, sektöre yenilikçi robotik, büyük veri ve yapay zeka sistemlerinin entegre edilmesi, ilgili uygulamaların geliştirilmesi hedeflenmektedir.

hktm-sherec

Başlangıç Tarihi Ne Zaman?

Yapılan açıklamaya göre, projenin destek ve Ar-Ge çalışmaları 1 Ocak 2024 tarihinde başlayacak.

Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri, sürdürülebilir teknolojilere odaklanarak gemi geri dönüşüm endüstrisine yönelik önemli bir projeye liderlik ederek, sektördeki sağlık, güvenlik ve çevresel standartları yükseltmeyi amaçlıyor.

Sizlerde finansal okuryazarlığınızı geliştirmek için, Türkiye de önde gelen finansal eğitim & danışmanlık şirketimizden borsa eğitimi alabilir, özel sistem ve stratejilerimiz ile kazananlar kulübüne katılabilirsiniz.

Eğitim sonrasında sürekli analiz desteğimiz sizinle! Özel telegram grubumuzda tüm fırsatları sizinle paylaşıyoruz.

En Popüler:  FED Faiz Artırırsa Ne Olur? FED Faiz Kararı Ne Zaman?
Engin Erdebil

Engin Erdebil

Finansal piyasalarda 12 yıldan fazla tecrübe ile sizde ailemize katılın. İstikrarlı kazanç stratejileri ile kazanmaya başlayın.

Bana Ulaşın