wells-fargo

Wells Fargo’ya Göre İlk Çeyrek Getiri Sağlayacak Hisseler

Wells Fargo’nun Analizine Göre 2024’ün İlk Çeyreğinde Yatırımcılara Potansiyel Kazanç Sağlayabilecek Hisse Önerileri

Borsaların 2024’e durgun bir başlangıç yapmasına rağmen, Wells Fargo’nun analizine göre gelecek aylarda yatırımcılara kazanç sağlama potansiyeli taşıyan bazı vaat eden hisse senetleri bulunuyor. S&P 500 endeksi, dokuz haftalık bir kazanç serisini tamamladıktan sonra geçen yılı %24’lük bir artışla tamamlamıştı. Ancak, yatırımcılar 2024’ün ilk günlerinde piyasalardaki aşırı volatilite endişeleriyle kâr realizasyonu yapmadılar ve bu durum bazı öncü hisselerin gerilemesine neden oldu.

Wells Fargo’nun analistleri, piyasalardaki bu hareketliliğin devam etmesini beklerken, yatırımcıların değerlendirebileceği bazı hisse senetlerini paylaşıyor. Bankanın 2024’ün ilk çeyreği için favori hisseleri şunlar:

  1. Equifax (EFX): Kredi bürosu Equifax, finansal veri güvenliği alanında faaliyet gösteriyor.
  2. Crowdstrike Holdings (CRWD): Bilgisayar güvenliği alanında lider olan Crowdstrike, 2023’te %142’lik bir kazanç elde etmiş ve analistlere göre başarılı bir yıl geçirmiştir.
  3. Toll Brothers (TOL): İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Toll Brothers, konut projeleriyle bilinir.
  4. PBF Energy (PBF): Enerji sektöründe faaliyet gösteren PBF Energy, rafineri işlemleri üzerine odaklanmıştır.
  5. United Parcel Service (UPS): Lojistik devi UPS, yurt içi talepteki toparlanma, fiyat disiplini ve hacim büyümesinden destek almaya hazırlanıyor.

Wells Fargo analisti Andy Nowinski’ye göre, Crowdstrike için belirlenen hedef fiyat olan 315 dolar, hissenin çarşamba günkü kapanışına göre yaklaşık %28’lik bir artış potansiyeli taşıyor. Ayrıca, UPS’in maliyet rasyonalizasyonu ve modernizasyon yatırımlarıyla marj genişlemesine odaklanması bekleniyor. Analist Allison Poliniak-Cusic, UPS’in önümüzdeki 12 ay içinde mevcut seviyelerden %11 daha yükselebileceğine inanıyor.

En Popüler:  Dövizdeki Değer Kaybı Devam Ediyor!
Engin Erdebil

Engin Erdebil

Finansal piyasalarda 12 yıldan fazla tecrübe ile sizde ailemize katılın. İstikrarlı kazanç stratejileri ile kazanmaya başlayın.

Bana Ulaşın