yeo-teknoloji-borsa-egitimi

Yeo Teknoloji İskenderun’da Dev GES Anlaşması İmzaladı

Yeo Teknoloji İskenderun’da Dev GES Anlaşması İmzaladı

Yeo Teknoloji, İskenderun Enerji Üretim ile Güneş Enerjisi Santrali (GES) kurulumuna yönelik önemli bir anlaşma imzaladı.

YEOTK tarafından yapılan açıklamaya göre, Sugözü Enerji Santrali sahasına yönelik olan bu anlaşma, 2. Faz Hibrit Güneş Enerjisi Santrali kurulumunu, mühendislik, tedarik ve yapım işlerini içermekte.

Açıklamada, bugün imzalanan anlaşmanın değerinin 9,9 milyon dolar olduğu belirtildi. Projede farklı bitki türlerinde Agrifotovoltaik uygulamalarının gerçekleştirileceği vurgulandı. Bu uygulamaların Türkiye’de bir ilk olacağı ve tarımsal alanda yol gösterici olmayı hedeflediği ifade edildi:

“Türkiye’de ilk kez uygulanacak olan ve farklı bitki türlerinde gerçekleştirilecek olan Agrifotovoltaik uygulamalar, bilimsel metodlarla titizlikle incelenecek.”yeo-teknoloji-borsa-egitimi

Yeo Teknoloji’nin toplam iş anlaşmaları tutarı, bugün yapılan anlaşmayı da içerecek şekilde 8,04 milyar lira değerinde. Şirketin şubat ve ocak aylarındaki iş anlaşmalarının tutarı ise şu şekilde:

  • 4 Ocak: 5,5 milyon dolar
  • 8 Ocak: 2,4 milyon avro
  • 9 Ocak: 4,5 milyon dolar
  • 1 Şubat: 11,7 milyon dolar

Sizlerde finansal okuryazarlığınızı geliştirmek için, Türkiye de önde gelen finansal eğitim & danışmanlık şirketimizden borsa eğitimi alabilir, özel sistem ve stratejilerimiz ile kazananlar kulübüne katılabilirsiniz.

Eğitim sonrasında sürekli analiz desteğimiz sizinle! Özel Telegram grubumuzda tüm fırsatları sizinle paylaşıyoruz.

En Popüler:  Doğan Holding (DOHOL) 3. Çeyrekte Büyüme Hızı Kaybetti
Engin Erdebil

Engin Erdebil

Finansal piyasalarda 12 yıldan fazla tecrübe ile sizde ailemize katılın. İstikrarlı kazanç stratejileri ile kazanmaya başlayın.

Bana Ulaşın