halka-arz-edilen-sirketler

Bilançolarla Potansiyel Yükseliş: Wall Street’in Tavsiye Ettiği Hisseler !

Bilanço sezonu, hız kesmeden devam ediyor ve Wall Street analistleri, henüz çeyrek sonuçlarını açıklamamış olan bazı şirketleri inceleyerek, bu şirketlerin yatırımcılara büyük fırsatlar sunabileceğine inanıyor. Bu şirketler, sağlam bilançoları ve büyüme potansiyeli ile dikkat çekiyor.

Nvidia (NVDA): Nvidia, teknoloji endüstrisindeki lider konumunu sürdürüyor. Şirketin sonuçlarını beklemekte olan analistler, Nvidia’nın güçlü bir performans sergilemeye devam edeceğine inanıyor.

Dover (DOV): Dover, endüstriyel ürünler üreticisi olarak uzun bir dönüşüm sürecinden geçti. Analistler, şirketin bu dönüşümünü olumlu bir şekilde değerlendiriyorlar ve özellikle biyofarma biriminin potansiyelini vurguluyorlar.

Arista Networks (ANET): Arista Networks, bilgisayar ağı sektöründe güçlü bir çeyrek bekliyor. Analistler, şirketin performansının beklentileri aşacağını düşünüyorlar ve gelecekteki büyüme potansiyelini vurguluyorlar.

Xcel Energy (XEL): Kamu hizmeti şirketi Xcel Energy, büyüme beklentileri ile dikkat çekiyor. Analistler, faiz oranları ve enflasyon baskıları nedeniyle savunmacı bir sektörde yer almasına rağmen, Xcel Energy’nin büyüme hikayesinin çekici olduğunu belirtiyorlar.,

Pfizer (PFE): Pfizer, sağlık sektöründe önemli bir oyuncu olarak, sağlam bir bilanço ve büyüme potansiyeli sunuyor. Analistler, şirketin gelecekteki başarılarına inanıyorlar.

Costco (COST): Costco, perakende sektöründe güçlü bir konumda bulunuyor ve analistler, şirketin güçlü bilançosu ve büyüme potansiyeli ile yatırımcılara cazip fırsatlar sunabileceğini düşünüyorlar.

Oppenheimer, Dover hisseleri için “SEKTÖR ÜSTÜ PERFORMANS” notunu koruyor ve şirketin yaklaşan üç aylık sonuçlarını bekliyor.

Evercore ISI, Arista için çift haneli büyümeye işaret ediyor ve yatırımcıların şirketin analist günlerine odaklanmalarını öneriyor.

Bank of America, Xcel Energy’nin büyüme hikayesini vurguluyor ve hisseyi “NÖTR” notunu “AL” seviyesine yükseltiyor.

Bu şirketler, bilançolarıyla yatırımcıları heyecanlandırıyor ve Wall Street analistlerine göre daha fazla potansiyel sunuyor.

Sizlerde finansal okuryazarlığınızı geliştirmek için, Türkiye de önde gelen finansal eğitim & danışmanlık şirketimizden borsa eğitimi alabilir, özel sistem ve stratejilerimiz ile kazananlar kulübüne katılabilirsiniz.

En Popüler:  Borsa İstanbul'da Bugün - Günlük Bülten 29 Mart

Eğitim sonrasında sürekli analiz desteğimiz sizinle! Özel telegram grubumuzda tüm fırsatları sizinle paylaşıyoruz.

Engin Erdebil

Engin Erdebil

Finansal piyasalarda 12 yıldan fazla tecrübe ile sizde ailemize katılın. İstikrarlı kazanç stratejileri ile kazanmaya başlayın.

Bana Ulaşın