reysas

Reysaş GYO: Gayrimenkul Portföyümüzde Etkileyici Büyüme, Değer 129% Arttı

Reysaş GYO, sahip olduğu gayrimenkullerin toplam değerini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre, şirketin gayrimenkul portföyünün toplam parasal değeri 30 milyar 136 milyon TL olarak gerçekleşti. Bu değer, 2022’de 13 milyar 185 milyon TL olan gayrimenkul portföyü büyüklüğüne kıyasla dikkat çekici bir yüzde 129’luk bir artışı temsil ediyor.

Reysaş GYO’nun gayrimenkul portföyünde yaşanan bu etkileyici büyüme, şirketin güçlü bir performans sergileyerek değerini arttırdığını ve sektördeki konumunu güçlendirdiğini gösteriyor. Bu büyüme, şirketin stratejik yönetimi ve gayrimenkul alanındaki başarılı yatırımlarıyla paralel olarak gerçekleşmiş gibi görünmektedir.

Sizlerde finansal okuryazarlığınızı geliştirmek için, Türkiye de önde gelen finansal eğitim & danışmanlık şirketimizden borsa eğitimi alabilir, özel sistem ve stratejilerimiz ile kazananlar kulübüne katılabilirsiniz.

Eğitim sonrasında sürekli analiz desteğimiz sizinle! Özel telegram grubumuzda tüm fırsatları sizinle paylaşıyoruz.

En Popüler:  Borsa Eğitimi Ücretsiz *2024
Engin Erdebil

Engin Erdebil

Finansal piyasalarda 12 yıldan fazla tecrübe ile sizde ailemize katılın. İstikrarlı kazanç stratejileri ile kazanmaya başlayın.

Bana Ulaşın